Gizlilik

Gizlilik

Kullanım Şartları

SORUMLULUK REDDİ
Sitemizi kullanarak, burada yer alan hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

Sitenin tüm içeriğinin hakları saklıdır ve Her Görselin Telif Hakları Ilgili Sahiplerine Aittir. 2020 © MEGAIMG – Site MEGAIMG ait LOGO veya LOGOLARIMIZ sahibinin izni olmadan kullanılamaz.

MEGAIMG.NET, bu siteden erişilebilecek veya bu siteye bağlantı verebilecek başka herhangi bir web sitesi hakkında herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Megaimg.net sahibi olmadığı ve işletmediği bir web sitesine eriştiğinizde, bu sitenin megaimg.net’dan bağımsız olduğunu ve megaimg.net bu web sitesinin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını lütfen unutmayın. Ayrıca her hangi bir bağlantı bu web sitesinin içeriği veya kullanımı için herhangi bir sorumluluk kabul ettiği veya onayladığı anlamına gelmez.

ÖDENEK

Megaimg.net’i görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, acentelerini, lisans alanlarını, ve Hizmet için herhangi bir üçüncü taraf bilgi sağlayıcısını makul avukatlar dahil olmak üzere tüm kayıplar, masraflar, hasarlar ve masraflardan tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz. Sizin veya Hizmete erişen herhangi bir kişinin bu Sözleşmenin herhangi bir ihlalinden (ihmalkar veya yasa dışı davranış dahil) kaynaklanan ücretler.

KALDIRMA

Bir içerik başlığının yayıncısıysanız ve bunun megaimg.net’den kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen adınız, şirketiniz, iş unvanınız, yazılım unvanınız ve kaldırma talebinin nedeni dahil olmak üzere MAIL@megaimg.net adresinden bize e-posta gönderin . Ardından , kimliğinizi doğrulamak için 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve talebiniz 24 saat içinde işleme alınacaktır.